O firmie

Kilka słów o nas

Volt Bau Electric jest firmą z tradycjami, która działa prężnie w branży elektrycznej na terenie Polski jak również Europy. Wielu sukcesów przyniosły nam ostatnie realizacje jakie skutecznie prowadzimy na terenie Niemiec, Belgii, Holandii, Danii oraz Szwecji i Norwegii. To co nas wyróżnia to determinacja i chęć ciągłego rozwoju w poznawaniu branży. Podnosząc własne kwalifikacje i bazując na swym doświadczeniu potrafimy zrealizować każde przedsięwzięcie, ponieważ nie boimy się wyzwań. One zawsze dają nam siłę napędową do rozwoju. Stawiając na profesjonalizm w działaniu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby rynku począwszy od zwykłych prac elektrycznych poprzez instalacje teletechniczne do skomplikowanych systemów półautomatyki i automatyki przemysłowej. Nasza kadra to wykwalifikowani elektrycy z bogatym doświadczeniem i determinacją nastawiona na sukces. Mając na uwadze rynek i jego oczekiwania firma ewoluuje wraz z latami jej funkcjonowania, dlatego też w ostatnim czasie została przekształcona w spółkę.

Jednym słowem Volt Bau to profesjonalizm oraz gwarancja indywidualnego podejścia do klienta oraz terminowej realizacji każdego zlecenia. Nasza marka to pewna jakość, gdyż „sprawy trudne załatwiamy od ręki, a na niemożliwe trzeba chwilę poczekać”. Zapraszamy do współpracy klientów z kraju oraz zagranicy. Dzięki naszym managerom jesteśmy w stanie realizować wszelkie kontrakty międzynarodowe.

Zapraszamy

Do kogo kierujemy naszą ofertę

Volt Bau Electric oferuje swoim klientom profesjonalne usługi elektryczne w szerokim spektrum działania od tradycyjnej elektryki budowlanej poprzez teletechnikę do półautomatyki i automatyki przemysłowej. Usługi Elektryczne to nasza specjalność, więc do każdego ze zleceń staramy się podejść indywidualnie i z zaangażowaniem.

Volt Bau kieruje swoją ofertę do szerokiego grona klientów biznesowych, średnich i dużych firm, koncernów czy holdingów oraz klientów indywidualnych. Działamy zarówno w kraju jak też za granicą. Wykonujemy prace na jasno określonych zasadach, które na co dzień pomagają nam odnosić sukces i budować stabilną przyszłość. Nasza oferta obejmuje elastyczny model współpracy na jakim budujemy dobre relacje z klientami.

Nasze prace elektryce to też m.in. sprawdzanie stanu technicznego istniejących już instalacji poprzez okresowe pomiary. Należą do nich m.in pomiary rezystancji i izolacji, uziemienia jak też natężenia oświetlenia itp. Po tych czynnościach sporządzamy protokół zawierający zalecenia dla użytkowników danej instalacji. Volt Bau oferuje również badania odbiorcze instalacji energetycznych.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem z nami współpracy prosimy zapoznajcie się z naszą szczegółową ofertą zamieszczoną na naszej stronie.

Zasady działania naszej firmy

Dla nas biznes w branży usługowej jest jednym z najbardziej trudnych do przewidzenia biznesów. Ktoś zapyta dlaczego? W tej pracy czynnik ludzkim jest tym nieznanym a tym samym kontakt z potencjalnym klientem. Dla mnie w tych relacjach liczy się odpowiedzialność w realizacji założeń przedsięwzięcia oraz sukces naszych klientów, jak też szacunek i otwartość na ich potrzeby. Jako firma dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości usług stanowiących efekt pracy ludzi o dużych kompetencjach i doświadczeniu. Współpracujemy z wieloma firmami z sektora elektrycznego w Polsce, jak i za granicą. Realizując każde założenie dołożymy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi spełniały najwyższe standardy i oczekiwania naszych klientów.

DBAŁOŚĆ O NAJWYŻSZE STANDARDY PRACY

W naszej ocenie dziś fundamentem prowadzenia stabilnej i jednocześnie nowoczesnej firmy są ludzie. To z nimi tworzymy miejsce pracy. Szanujemy i przestrzegamy standardów pracy zachowując przy tym wszelkie zasady etyczne. Gwarantujemy wolność poglądów, sumienia, religii. Na stanowiskach pracy jakie tworzymy dajemy ludziom, którzy zaczynają z  nami współpracę poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Dla nas liczą się sami ludzie to z nimi tworzymy nasze otoczenie.

EFEKTYWNOŚĆ W ZARZĄDZANIU

Efektywne zarządzanie to dla nas działanie jakie zaspokoi oczekiwania naszych klientów. Do tego celu mogą nam posłużyć wewnętrzne standardy pracy jakie wdrożyliśmy aby tym samym poprzez nasze usługi podnieść wzrost zaufania do nas jako pewnej marki. Tak by działaniem na zapotrzebowanie rynku było pojawienie się naszej firmy na danym projekcie i wykonanie go z wdrożeniem systemów , które poparły by nasz standard prac. Tego rodzaju działanie daje nam możliwość pozyskania współpracy z nowymi podmiotami w obszarach firm partnerskich które stawiają w znacznej mierze na jakość oferowanych  usług. Dzięki czemu nasz rozwój jest możliwy.

RELACJE Z PARTNERAMI BIZNESOWYMI

W prowadzeniu relacji biznesowych w firmach partnerskich najważniejsze dla nas są zasady uczciwej konkurencji. Nasze decyzje mają służyć wspólnemu celowi jakim jest osiągnięcie sukcesu podczas tych samych inwestycji. Tego rodzaju działanie ma dla nas uzasadnienie biznesowe. W relacjach z rynkiem aktywnie działamy przeciwko zasadom o nieuczciwej praktykom biznesowym i relacjom z podwykonawcami i dostawcami usług.

ŚWIADOMOŚĆ O EKOLOGII

Realizując swoje projekty pamiętamy o tym iż większość bogactw naszego świata pochodzi natury. Te niezwykle cenne elementy są dla nas wspólnym dziedzictwem, pamiętając tym samym aby nasz negatywny wpływ na środowisko naturalne był jak najmniejszy. Promujemy także ekologiczny styl życia wśród swoich pracowników oraz firm partnerskich, prowadząc jednocześnie kampanie edukacyjne na rzecz ekologii. Działając w sektorze elektrycznym wdrażamy różnego rodzaju systemy z naszej dziedziny, które pozwalają nam korzystać z zasobów energii odnawialnej.

Misja

Volt Bau Electric stając się rozpoznawalną marką zarówno w kraju jak i za granicą dzięki swym licznym realizacjom i co za tym idzie unikalnemu międzynarodowemu doświadczeniu, oferuje najwyższej jakości usługi, kreując wartość dodaną na poczet Klientów”.

Filozofia

Volt Bau Electric kieruje się filozofią łączenia wszelkich aspektów występujących wokół funkcjonowania firmy. Wyjściową stanowi tu przejrzystości w prowadzonych działaniach, budowanie zaufania przy jednoczesnym tworzeniu prawidłowych relacji zarówno wewnątrz firmy, jak i też ze środowiskiem wewnętrznym. Nasza firma jest odpowiedzialna społecznie co oznacza iż pozostajemy otwarci i słuchamy swojego otoczenia, wyciągając wnioski i podejmując odpowiednie działania na wszystkich płaszczyznach funkcjonowania. Filozofia ta pozwala nam zrozumieć iż stanowi to dla nas integralną część strategii biznesowej firmy. Obecnie wdrażany model pokazuje  nam filozofię prowadzenia biznesu, która może zapewnić nam przewagę i konkurencyjność na rynku, co będziemy starali się osiągnąć.

Cel

Cel firmy Volt Bau Electric to przede wszystkim możliwość rozwijania i wdrażania nowych technologii w sektorze elektrycznym. Tak by tworzyć dzięki temu nowe rynki zbytu.